Aciillll Yardıııımmm :/

soru

rabia

07 Mayıs 2024 Salı

öncelikle merhabalar ben rednose sevdalısı 20 yaşında hiç köpek beslememiş 1 günlüğüne 2 aylık baxer yavrusu misafir etmiş bir bayanım ilk ve son olarak rednose beslemek bakmak ona onları çok sevdiğimi göstermek istiyorum sizce bu sorumluluğu almalı mıyım ? bir rednose bakmakta zorlanır mıyım ? cevaplar için şimdiden teşekkürlerimi sunarım yardımcı olursanız çok mutlu olacağım ...Erkek ve taş çatlasın 50 günlük istiyorum... ? bu da bi sorun olabilir mi elimden geldiği kadar araş

şifre

Önceki Cevaplar

cevap

Admin

01 Temmuz 2024 Pazartesi

Merhaba rabia hanım,

Bir köpek sahiplenmek büyük bir sorumluluktur ve Rednose gibi enerjik ve güçlü bir ırk, özellikle deneyimsiz sahipler için zorlayıcı olabilir. Rednose köpekler çok sadık, zeki ve sevgi dolu olabilirler, ancak doğru eğitim ve sosyalleşme gerektirirler.

Eğer daha önce hiç köpek beslemediyseniz ve özellikle de Rednose türü gibi talepkar bir ırkı sahiplenmeyi düşünüyorsanız, öncelikle bu ırk hakkında detaylı araştırma yapmanızı ve köpek bakımı konusunda deneyimli kişilerden tavsiyeler almanızı öneririm. Ayrıca, bir köpek sahiplenmeden önce geçici olarak köpek bakımı deneyimi kazanmanız da faydalı olabilir.

50 günlük bir yavru köpeği sahiplenmek ise özellikle dikkat gerektirir çünkü bu dönemde çok fazla ilgi, eğitim ve sağlık kontrolleri gereklidir. Bu nedenle, tüm bu sorumlulukları üstlenebileceğinizden emin olmanız önemlidir.

Sonuç olarak, eğer gerekli zaman, sabır ve kaynaklara sahipseniz Rednose sahiplenmek harika bir deneyim olabilir. Ancak, kendinizi bu sorumluluğa tam anlamıyla hazır hissetmiyorsanız, belki de daha kolay bir başlangıç yapabileceğiniz bir köpek ırkını düşünebilirsiniz.

Başarılar dilerim!

Çok Okunanlar

Pitbull

Pitbull

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Pitbull Safkanmıdır

Pitbull Safkanmıdır

Pitbull Resimleri

Pitbull Resimleri

Pitbull Efsanesi

Pitbull Efsanesi

Pitbullar Neler Yapabilir

Pitbullar Neler Yapabilir

Pitbull Eğitimi

Pitbull Eğitimi